Uwaga: Twoje zapytanie jest zbyt ogólne. Liczba znalezionych ogłoszeń jest bardzo duża. Proponujemy użycie wyszukiwania zaawansowanego lub określenie większej liczby parametrów.
Szukana fraza: Autor: "quent" <x...@x...com>
Znaleziono: 2000 wiadomości
- 
Re: Fuszerki i kapitalizm2012-03-06 11:05:26 autor: quent Użytkownik "AdamPłaszczyca" napisał w wiadomości grup dyskusyjnych:c1.01.3V2FLD$0...@m...oldfield.o rg.pl.. . > Przede wszystkim - mamy w prawie debilny zapis, że ... [ więcej ] grupa: pl.misc.budowanie 
- 
Re: Fuszerki i kapitalizm2012-03-06 11:08:04 autor: quent > I może zauważysz, że to, iż mamy biedadronki wcale nie oznacza, że Alma > oraz Piotr I Paweł znikają z rynku, bo przecież można kupić tanie gówno. Co więcej... uważam, ... [ więcej ] grupa: pl.misc.budowanie 
- 
Re: Fuszerki i kapitalizm2012-03-06 11:18:59 autor: quent > Odszkodowanie z definicji pełni funkcję kompensacyjną, więc nie możesz się > na nim wzbogacić. To wiemy właśnie. Ja od kilku minut. Chodzi o to, że to jest złe ;-) [ więcej ] grupa: pl.misc.budowanie 
- 
Re: Fuszerki i kapitalizm2012-03-06 11:54:42 autor: quent > Czemu zle? Trzebaby zmienic definicje odszkodowania jezeli ono mialoby > pelnic rowniez funkcje zadoscuczynienia. Bo chyba zapominasz, ze to > drugie tez istnieje:) To drugie ... [ więcej ] grupa: pl.misc.budowanie 
- 
Re: Fuszerki i kapitalizm2012-03-06 12:20:04 autor: quent >> Co więcej... uważam, że wolność gospodarcza przysporzy klientów raczej >> "Almie" niż "Biedzie". > to popatrz na statystyki i sam zobaczysz ... [ więcej ] grupa: pl.misc.budowanie 
- 
Re: Fuszerki i kapitalizm2012-03-06 12:25:33 autor: quent > Korwinista! I dobrze, bo ja tez z tej strony :) Szkoda ze w PL tylko JKM jest tak wyrazistą postacią mówiącą o tych sprawach. Gdzieś tam daleko takie poglądy to nic wielkiego, ... [ więcej ] grupa: pl.misc.budowanie 
- 
Re: Fuszerki i kapitalizm2012-03-06 12:26:45 autor: quent > a dlaczego... wogóle nie powinno być odszkodowań, przecież wolny rynek > jest... możesz sam wybierać i decydować, że źle wybrałeś miej pretensje > tylko do siebie... ... [ więcej ] grupa: pl.misc.budowanie 
- 
Re: Fuszerki i kapitalizm2012-03-06 12:35:33 autor: quent > ja zaryzykuję stwierdzenie, że lud jest głupi i sam nie wie co jest dla > niego dobre, ba... nawet nie wie czego chce, Może i głupi, może i nie wie... co Cię to obchodzi ... [ więcej ] grupa: pl.misc.budowanie 
- 
Re: Fuszerki i kapitalizm2012-03-06 13:17:22 autor: quent > Super, więc powiedz jak stworzyć wolny rynek, kopsnij przepis będziesz > wielki. A i jeszcze by ten WR utrzymał się dłużej niż rok - zakładając > nawet utopijny ... [ więcej ] grupa: pl.misc.budowanie 
- 
Re: Fuszerki i kapitalizm2012-03-06 17:54:21 autor: quent W dniu 2012-03-06 15:57, rrr pisze: > Ale miałeś powiedzieć co to jest wolny rynek i jak go wprowadzić. Głosuj na partie wolnorynkowe. Załóż partię wolnorynkową i startuj w ... [ więcej ] grupa: pl.misc.budowanie 


![Ranking lokat i kont oszczędnościowych. Przegląd możliwości dostępnych we wrześniu 2025 [© freepik] Ranking lokat i kont oszczędnościowych. Przegląd możliwości dostępnych we wrześniu 2025](https://s3.egospodarka.pl/grafika2/najlepsze-lokaty/Ranking-lokat-i-kont-oszczednosciowych-Przeglad-mozliwosci-dostepnych-we-wrzesniu-2025-268649-150x100crop.jpg) 
![Linki sponsorowane, dofollow, nofollow. Jak wykorzystać linkowanie w reklamie? [© bf87 - Fotolia.com] Linki sponsorowane, dofollow, nofollow. Jak wykorzystać linkowanie w reklamie?](https://s3.egospodarka.pl/grafika2/linki-sponsorowane/Linki-sponsorowane-dofollow-nofollow-Jak-wykorzystac-linkowanie-w-reklamie-216282-150x100crop.jpg) 
![Artykuł natywny, czyli jaki? Jak napisać dobry artykuł natywny? [© Trueffelpix - Fotolia.com] Artykuł natywny, czyli jaki? Jak napisać dobry artykuł natywny?](https://s3.egospodarka.pl/grafika2/artykul-natywny/Artykul-natywny-czyli-jaki-Jak-napisac-dobry-artykul-natywny-215898-150x100crop.jpg) 
![Ile można dorobić do emerytury i renty? Nowe limity od 1 września 2025 [© wygenerowane przez AI] Ile można dorobić do emerytury i renty? Nowe limity od 1 września 2025](https://s3.egospodarka.pl/grafika2/ile-mozna-dorobic-do-emerytury/Ile-mozna-dorobic-do-emerytury-i-renty-Nowe-limity-od-1-wrzesnia-2025-268351-150x100crop.png) 
 Elektromobilność dojrzewa. Auta elektryczne kupujemy z rozsądku, nie dla idei
Elektromobilność dojrzewa. Auta elektryczne kupujemy z rozsądku, nie dla idei 
 
 
 
![Milion na koncie? Wystarczyło inwestować po około 2 tysiące miesięcznie [© wygenerowane przez AI] Milion na koncie? Wystarczyło inwestować po około 2 tysiące miesięcznie](https://s3.egospodarka.pl/grafika2/oszczedzanie-pieniedzy/Milion-na-koncie-Wystarczylo-inwestowac-po-okolo-2-tysiace-miesiecznie-269397-150x100crop.jpg) 
![Wynajem mieszkania w Warszawie pochłania 44% pensji. Zobacz, jak wypadamy na tle Europy [© pixabay] Wynajem mieszkania w Warszawie pochłania 44% pensji. Zobacz, jak wypadamy na tle Europy](https://s3.egospodarka.pl/grafika2/rynek-najmu/Wynajem-mieszkania-w-Warszawie-pochlania-44-pensji-Zobacz-jak-wypadamy-na-tle-Europy-269391-150x100crop.jpg) 
![Lot z niespodzianką - jak overbooking zmienia podróż i jakie prawa mają pasażerowie? [© wygenerowane przez AI] Lot z niespodzianką - jak overbooking zmienia podróż i jakie prawa mają pasażerowie?](https://s3.egospodarka.pl/grafika2/prawa-pasazera/Lot-z-niespodzianka-jak-overbooking-zmienia-podroz-i-jakie-prawa-maja-pasazerowie-269384-150x100crop.jpg) 
![Lider z sercem: empatia i zaufanie jako klucz do sukcesu zespołu [© wygenerowane przez AI] Lider z sercem: empatia i zaufanie jako klucz do sukcesu zespołu](https://s3.egospodarka.pl/grafika2/lider/Lider-z-sercem-empatia-i-zaufanie-jako-klucz-do-sukcesu-zespolu-269133-150x100crop.png) 
![Bańka AI za 5 bilionów dolarów: Kiedy inwestorzy powiedzą: sprawdzam? [© wygenerowane przez AI] Bańka AI za 5 bilionów dolarów: Kiedy inwestorzy powiedzą: sprawdzam?](https://s3.egospodarka.pl/grafika2/AI/Banka-AI-za-5-bilionow-dolarow-Kiedy-inwestorzy-powiedza-sprawdzam-269382-150x100crop.png) 
 


