- 
 1. Data: 2017-11-09 19:21:39
 Temat: [WinAPI] OVERLAPPED
 Od: DMR <m...@g...com>
 Potrzebuję kogoś mądrego, żeby mi wyłuszczył, co i jak. :-) 
 
 Rozumiem, że w ogólności działa to tak, że po wywołaniu funkcji w tym trybie można o
 niej zapomnieć - wykonanie bierze na siebie system, zawiadamiając o jej zakończeniu
 poprzez zapalenie eventa zaszytego w strukturze OVERLAPPED?
 Dobrze kombinuję?
 
 Zapalenie tego eventa trzeba oczywiście przechwycić, ale to już inna para kaloszy.
 
 Czyli - jeśli odpalę ReadFile w tym trybie, to system będzie sobie gdzieś na boku
 czytał, dopóki nie przeczyta, po czym zapali eventa?
 I może sobie przy tym grzebać w moim buforze? Tak bez ostrzeżenia? :-)
 
 A może z jakichś powodów lepiej użyć ReadFileEx?
 Tylko nie bardzo rozumiem, w którym momencie ma wykonać się funkcja z ostatniego
 parametru...
 
- 
 2. Data: 2017-11-10 04:25:25
 Temat: Re: [WinAPI] OVERLAPPED
 Od: bartekltg <b...@g...com>
 On Thursday, November 9, 2017 at 7:21:40 PM UTC+1, DMR wrote: 
 > Potrzebuję kogoś mądrego, żeby mi wyłuszczył, co i jak. :-)
 >
 > Rozumiem, że w ogólności działa to tak, że po wywołaniu funkcji w tym trybie można
 o niej zapomnieć - wykonanie bierze na siebie system, zawiadamiając o jej zakończeniu
 poprzez zapalenie eventa zaszytego w strukturze OVERLAPPED?
 > Dobrze kombinuję?
 >
 > Zapalenie tego eventa trzeba oczywiście przechwycić, ale to już inna para kaloszy.
 >
 > Czyli - jeśli odpalę ReadFile w tym trybie, to system będzie sobie gdzieś na boku
 czytał, dopóki nie przeczyta, po czym zapali eventa?
 > I może sobie przy tym grzebać w moim buforze? Tak bez ostrzeżenia? :-)
 >
 > A może z jakichś powodów lepiej użyć ReadFileEx?
 > Tylko nie bardzo rozumiem, w którym momencie ma wykonać się funkcja z ostatniego
 parametru...
 
 Przecież napisali:
 lpCompletionRoutine [in]
 A pointer to the completion routine to be called when the read operation is complete
 and the calling thread is in an alertable wait state.
 
 Jak skonczy wczytywać.
 
 pzdr
 bartekltg
 
 


 do góry
 do góry![Skuteczna reklama firmy w internecie. Jakie formy reklamy wybrać? [© tumsasedgars - Fotolia.com] Skuteczna reklama firmy w internecie. Jakie formy reklamy wybrać?](https://s3.egospodarka.pl/grafika2/reklama-internetowa/Skuteczna-reklama-firmy-w-internecie-Jakie-formy-reklamy-wybrac-215656-150x100crop.jpg) 
![Remarketing - jak skutecznie podążać za klientem [© Coloures-Pic - Fotolia.com] Remarketing - jak skutecznie podążać za klientem](https://s3.egospodarka.pl/grafika2/remarketing/Remarketing-jak-skutecznie-podazac-za-klientem-219431-150x100crop.jpg) 
![Ranking kont osobistych z najlepszymi korzyściami dla klientów [© Andrey Popov - Fotolia.com] Ranking kont osobistych z najlepszymi korzyściami dla klientów](https://s3.egospodarka.pl/grafika2/konto-osobiste/Ranking-kont-osobistych-z-najlepszymi-korzysciami-dla-klientow-266814-150x100crop.jpg) 
![Ile można dorobić do emerytury i renty? Nowe limity od 1 września 2025 [© wygenerowane przez AI] Ile można dorobić do emerytury i renty? Nowe limity od 1 września 2025](https://s3.egospodarka.pl/grafika2/ile-mozna-dorobic-do-emerytury/Ile-mozna-dorobic-do-emerytury-i-renty-Nowe-limity-od-1-wrzesnia-2025-268351-150x100crop.png) 
 Elektromobilność dojrzewa. Auta elektryczne kupujemy z rozsądku, nie dla idei
Elektromobilność dojrzewa. Auta elektryczne kupujemy z rozsądku, nie dla idei 
 
 
 
![Milion na koncie? Wystarczyło inwestować po około 2 tysiące miesięcznie [© wygenerowane przez AI] Milion na koncie? Wystarczyło inwestować po około 2 tysiące miesięcznie](https://s3.egospodarka.pl/grafika2/oszczedzanie-pieniedzy/Milion-na-koncie-Wystarczylo-inwestowac-po-okolo-2-tysiace-miesiecznie-269397-150x100crop.jpg) 
![Wynajem mieszkania w Warszawie pochłania 44% pensji. Zobacz, jak wypadamy na tle Europy [© pixabay] Wynajem mieszkania w Warszawie pochłania 44% pensji. Zobacz, jak wypadamy na tle Europy](https://s3.egospodarka.pl/grafika2/rynek-najmu/Wynajem-mieszkania-w-Warszawie-pochlania-44-pensji-Zobacz-jak-wypadamy-na-tle-Europy-269391-150x100crop.jpg) 
![Lot z niespodzianką - jak overbooking zmienia podróż i jakie prawa mają pasażerowie? [© wygenerowane przez AI] Lot z niespodzianką - jak overbooking zmienia podróż i jakie prawa mają pasażerowie?](https://s3.egospodarka.pl/grafika2/prawa-pasazera/Lot-z-niespodzianka-jak-overbooking-zmienia-podroz-i-jakie-prawa-maja-pasazerowie-269384-150x100crop.jpg) 
![Lider z sercem: empatia i zaufanie jako klucz do sukcesu zespołu [© wygenerowane przez AI] Lider z sercem: empatia i zaufanie jako klucz do sukcesu zespołu](https://s3.egospodarka.pl/grafika2/lider/Lider-z-sercem-empatia-i-zaufanie-jako-klucz-do-sukcesu-zespolu-269133-150x100crop.png) 
![Bańka AI za 5 bilionów dolarów: Kiedy inwestorzy powiedzą: sprawdzam? [© wygenerowane przez AI] Bańka AI za 5 bilionów dolarów: Kiedy inwestorzy powiedzą: sprawdzam?](https://s3.egospodarka.pl/grafika2/AI/Banka-AI-za-5-bilionow-dolarow-Kiedy-inwestorzy-powiedza-sprawdzam-269382-150x100crop.png) 
 


