Data: 2009-06-17 20:14:20
Temat: Re: Pytanie od AUKCJE FM.
Od: Exe Very Cute <k...@p...Xonet.pl> szukaj wiadomości tego autora
[ pokaż wszystkie nagłówki ]Damian Dynarowicz pisze:
> Szanowni Państwo,
>
> Czy wyrażają Państwo zgodę na przesłanie drogą elektroniczną oferty nowego
polskiego serwisu aukcyjnego www.aukcje.fm dotyczącej bezpłatnej i nowoczesnej
obsługi Państwa sprzedaży z powiadamianiem SMS.
LOL co za głąb.
!Pozdr
Exe Very Cute
Następne wpisy z tego wątku
- 17.06.09 21:48 monter.FM
- 17.06.09 21:52 Exe Very Cute
Najnowsze wątki z tej grupy
- UWAGA: MAM PODEJRZENIE, ŻE onet.pl DOKONUJE ATAKÓW!!!
- Komisja sejmowa odrzuca petycję ws. obowiązkowych kanałów RSS na stronach podmiotów publicznych
- kol. sukces po polsku: "Samurai Labs. Technologia do zapobiegania samobójstwom"
- Wściekli obywatele spalili budynek parlamentu Nepalu [bo odcięli im amerykańskie serwery społecznościowe - przyp. JMJ]
- UWAGA: MAM PODEJRZENIE, ŻE trojmiasto.pl DOKONUJE ATAKÓW
- Cenzura na wolnemedia.net - likwidacja codziennej sekcji "Sygnały zauważone"
- Nowe style na energokod.pl
- Jak działa hosting w którym wykupuje się sam serwer i domenę, bez IP?
- Perfidne ataki krakerów z KRLD na skrypciarzy JS i Pajton
- Do sądu trafił pozew zbiorowy przeciw Google'owi - oskarżenie o praktyki monopolistyczne na rynku reklamy internetowej
- Jakie znacie działające serwery grup dyskusyjnych?
- is it live this group at news.icm.edu.pl
- php, linki z nazwami a $_GET, SEO
- www polityka pl captcha
- dyktatura brudnego palucha
Najnowsze wątki
- 2026-01-21 Nissan Leaf II 40kWh - degradacja baterii, SOH, uszkodzona bateria
- 2026-01-21 Fwd: zarzuty dla kulsonów
- 2026-01-21 Koniec Eldorado :)
- 2026-01-21 Warszawa => Senior Account Manager <=
- 2026-01-21 Gdańsk => Frontend Developer React <=
- 2026-01-21 Zakazy dla małolatów
- 2026-01-20 Majo przesrane :)
- 2026-01-20 Kiedy zajmiemy Bornholm?
- 2026-01-20 Bieruń => Junior Dynamics 365 Finance Consultant <=
- 2026-01-20 Warszawa => Project Manager (AI and innovation) <=
- 2026-01-20 Przemyk RP3? Zmarł po "kontakcie z policją" z winy pogotowia (Lubin 2021)
- 2026-01-19 oszustwo samochodowe
- 2026-01-19 Katowice => Solution Architect (Workday) - Legal Systems <=
- 2026-01-18 off-grid
- 2026-01-18 Co grozi Żurkowi za jego działania polityczne?

Fakturzystka, fakturzysta